Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 SHIFT billentyűkombi...

Windows 7 SHIFT billentyűkombinációk miért nem működnek?

Figyelt kérdés

Néhány SHIFT+[gomb] billentyűkombináció nem működik Windows 7-en.

Például kérdőjel, kettőspont, nagy t betű, shiftenter(oldaltörés), nagy ú betű, de biztos van még pár.


A vezérlőpult "Ease of Access" menüpont billentyűzet beállításoknál mindent kikapcsoltam (pl sticky keys) amit csak lehetett, valamint kihúztam és újra bedugtam a billentyűzetet, de a probléma továbbra sem szűnt meg.


Előre is köszönöm a segítséget, nagyon fontos lenne mihamarabb megoldani.



2013. márc. 28. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
ALT + SHIFT után sem?
2013. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Sajnos nem. Egyébként elfelejtettem hozzátenni, hogy különböző szövegbeviteli mezőben a SHIFT lenyomása közben a kurzor nem villog tovább (csak a vonal látszik).

Mindkét SHIFT-tel ez a helyzet.

2013. márc. 28. 22:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvan a probléma: miközben hangerőt állítottam a billentyűzeten, az egyik méda gomb beragadt, így az is a kombináció része volt :) FACEPALM
2013. márc. 28. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!