Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Aki tud segítsen. Sony Xperia...

Aki tud segítsen. Sony Xperia Tipo?!?!

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyen telefont csütörtökön. Rátettem a töltőre csütörtök este, és pénteken reggel 9-kor húztam le róla. Pénteken foglalkozgattam épp a telóval.. zenét töltöttem le, és összesen kb facebookoztam rajta 2órát, és délután 3órára már le is merült. Péntek este lefeküdtem úgy, hogy a telefonom fel volt töltve 100%ra. Mikor felkeltem 79% volt. Álltó helyébe lemerült!!? Nem értem meg...

Ráléptem a beállításokra, azon belül pedig az 'alkalmazások'-ba.

Ott néztem meg hogy milyen alkalmazás fut, mert gondoltam ezért merül.. 11fut. Rámentem egy alkalmazásra, és azt írta ki hogy: "Ezt a szolgáltatást annak alkalmazása indította. Leállítása az alkalmazás meghibásodását okozhatja. 'Leállít' 'Jelentés'

És rámentem egy alkalmazásnak a leállítására, el is tűnt a Futó alkalmazások közül, de ha újra megnyitottam azt az alkalmazást, aztán bezártam, megint ott volt a Futók között.


Segítsen nekem valaki.. Miért van az ilyen hamar merül, pláne hogy este nem is nyúltam hozzá és lemerült 21%ot !!?



2013. márc. 30. 14:23
 1/2 anonim válasza:
Én pl Livehome-t használok launchernek. Mert abban beépített task manager is van. Ha feltöltötte az akksit azonnal vedd le mert megölöd vele! És igen mint nekem az Xperia mini, igencsak gyorsan merülnek.
2013. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is tipó van és csak este 1%-kot szokot lemenni róla pedig futnak alkalmazások.
2013. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!