Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom önként (h ne...

Hogyan tudom önként (h ne láccódjon a belépés) nextelni a Windows 7 jelszót?

Figyelt kérdés
(hülye öcsém lekódolta a közös gépünkön a felhasználóját és 1-2fájl kellene (és nem akarom h észrevegye h beléptem a felhasználójába))

#Windows 7 #windows 7 feltörése #windows 7 jelszó átlépés
2013. márc. 30. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, azért tette, mert az övé és nem akarja, hogy turkálj. A Windows 7-ben már nem lehet csak úgy átlépni a jelszót, mint pl. a Windows 98-ban egy Esc leütéssel. A "nem akarom, hogy észrevegye" számomra azt sugallja, hogy nem tisztességes a szándék. Amennyiben az, akkor kérésre oda fogja adni a szükséges fájlokat.
2013. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 +1 :D
2013. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ez egy pawno-s programozás ami kellene csak kölcsön adtam neki hogy csinálgassa és sajnos nem akaraja visszaadni.(csak azért akarom h ne vegye észre mert szüleim lehet leszidnának)
2013. márc. 31. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen egyszerű lenne belépni, illetve átlépni a védelmen, akkor mi értelme lenne a fiók jelszavas védelmének. A Win 98-ban is volt jelszavas védelem, amit az Esc billentyű leütésével át lehetett lépni, ezért nem is értem, miért tették anno bele a jelszavas védelmet, mert így semmi értelme. A XP óta már nem működnek ilyen kerülő utak. Ha a Te fájljaid, akkor kérj szülői igazságszolgáltatást. Feltörésre nem sok esélyed van, mert a feltörő alkalmazások is bepróbálkozással működnek, ami éveket is igénybe vehet, ha erős jelszava van, akkor talán meg sem éljük a feltörést.
2013. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!