Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop processzor hő, ez...

Laptop processzor hő, ez veszélyes?

Figyelt kérdés
Kaptam egy laptopot 3 hónapja Lenovo G580 nagyon szeretem és persze féltem is FIFA 13-azni és League of Legend-ezni szoktam rajta ha játszik ( a játék napi 2-3 óra max) folyamatosan figyelem a hőjét és alapon 37-50 ig mozog ha netezek meg stb.. terhelés alatt eléri a 80at is 81 volt a max de amúgy 70-75 és utána olvasgattam a dolgoknak és azt olvastam h a processzornak ami a laptopomba van (intel b960 dual core 2.2) a max hője amit még bírnia kell 85C fok de akkor se akarom h nagyon meleg legyen és ezért beterveztem egy laptop hűtőt ( Notepal U3) ez pont megfelel mert akárhova rakhatom a hűtőket és ha pont a szellőzőkhöz rakom biztos jól fog működni de mivel ebben a hóban már rengeteg kiadást tervezek csak jövőhónapban tudnám megvenni és addig úgyse bírom ki játék nélkül ahogy ismerem magam és addig nem akarom h ennyit terhelődjön és teljesen levettem a grafikát és window módban játszok csak league of legendet és így max 70 fokig megy fel amúgy 65-68 és ezáltal az volna a kérdésem hogy míg nem szerzek be egy hűtőpadot alá addig ez nem annyira káros? vagy még az 80 fok is tűrhető amúgy és a processzoroktól függ h milyen a terhelésük és én vagyok nagyon aggódós típus ?:D
2013. ápr. 1. 16:34
 1/3 A kérdező kommentje:
játszok* bocsi elírtam az első sorban
2013. ápr. 1. 16:35
 2/3 A kérdező kommentje:
az ebben a hóban nem a havazásra értem hanem a hónapra..mielőtt valaki trollkodna :D
2013. ápr. 1. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Tökéletes laptophűtő választás. 80 fok még úgy ahogy elmegy. Bár én 50 fokig se szeretem ha terhelés alatt felmegy. De nyilván ennél magasabbra is felmehet, mint 50 Cfok. Amúgy meg windows módban többet eszik a játék:D Főleg processor téren.
2013. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!