Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valóban lesz Hitman 6?

Valóban lesz Hitman 6?

Figyelt kérdés
Én úgy láttam itt-ott hogy lesz, mégpedig a Hitman 6: Professon. Ez igaz vagy csak szóbeszéd?

#megjelenés #Hitman 6: Profession
2013. ápr. 1. 22:03
 1/7 anonim válasza:
itt olvashatsz bővebben róla : [link]
2013. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Az új stúdió szerint a széria következő darabja "friss perspektívából" közelíti meg a sorozatot és a benne szereplő karaktereket."


Hát, reméljük a legjobbakat!!!!!

2013. ápr. 2. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Már az 5 is csalódás volt az igazi Hitman közösségnek.Egyre jobban elfognak térni a régi irányvonaltól.Egy csihi-puhi vacakot csinálnak egészből.Akinek nem tetszik nyugodtan pontozzon le,de ez az igazság!
2013. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Ráadásul tömeggyártásba kezdenek.A Square Enix Hitman klónok tömeggyártásába kezdett.Az 5 is csak abban hasonlít az elődökre,hogy 47-est irányítjuk,de szinte egyik játékelem sincs meg benne ami anno olyan f@szává tette a Hitman szériát.A Square Enix bevételre hajt.Ugyanis rájött arra,hogy a gyilkolós marhaságok kapósak a játékpiacon.Kérem szépen ez már Call of Duty 47-es ügynökkel.Ez nem GTA,nem Cod,nem battlefield!Ez Hitman!És jó lett volna ha az is marad!
2013. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:(

Nekem az 5.-ben az tetszett hogy 47-est kicsit jobban megismertük, de valóban! Nem volt olyan mint a többi :$

2013. ápr. 23. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Egyre jobban elkanyarodnak a régi irányzattól.Lassan egy wursli lövölde lesz belőle.Egyszer csak majd Hitman dobozban fognak árulni Call of Duty-t.De úgy látom sem a kiadót sem a fejlesztőket nem foglalkoztatja ez a tény.Azért volt ilyen már az 5 is mert így sokaknak jobban tetszik a játék és egyre többet tudnak eladni.Ez a sorozatgyártás meg nevetséges.még szinte le se csengett az 5 máris jön 6.Ebből is évente 2-3 részt fognak kidobálni mint az FPS lövöldékből?Bennem ez az egész mély csalódást kelt.Úgy gondolom,hogy azért jó pár ember szeretett taktikásan játszani.Most meg szinte mindenkit agyon kell lőni vagy ki kell nyírni egy pályán.Ez már nevetséges.Ráadásul a játék folyamatosan utasításokat ad,hogy mit csinálj.Szinte szádba rágja.Régen minden kis apró trükkre rá kellett jönni.Volt a játékban kihívás.De,hát hiába dumálok itt.Nem tudok változtatni a dolgokon.Ez a játék is átalakul az új játékok hülye mintájára.Bizony,ez az igazság.Szerintem ez a Square Enix még kiakarja hajtani az utolsó dollárokat a Hitman szériából majd pedig valami újat fognak kezdeni.A játék örökre elvesztette mivoltát.Az igazi Hitman fanok csalódottak.Az rendben,hogy a storyline színes lett.Ennek nem vagyok ellenére.De szinte gyökeresen megváltoztatják az egész játékot.Az egész Hitman szériából bohócot csinálnak.Ez már tényleg nevetséges.Egy lövölde volt az 5 is és ugyanolyan lesz a 6 is.A Square Enix biztosan megvalósítja a 6. részt is,de az igazi fanok semmi jót ne reméljenek.Ezt a sorozatot el lehet temetni.VÉGE.Aki tényleg Hitman fan az játsszon a régebbi részekkel ezeket a hitvány másolatokat pedig felejtsétek el.
2013. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a Hitman 3, 4, és Absolutionnal játszottam, de nekem mindegyik tetszett. Főleg az Absolution. Lehet hogy nem olyan mint a régi Hitman-ek, de jó volt látni számomra, hogy sok új dolgot beletettek (ami persze a sok régivonalas Hitman funnak elfogadhatatlan).
2014. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!