Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP megakad fekete...

Windows XP megakad fekete képpel egy villogó kurzurral a bal felső sarokban. Nem indul el, csak a BIOS-ba tudok belépni. Nincs valami megoldás erre?

Figyelt kérdés

itt a boot.ini tartalma (ha segít):

[boot loader]


timeout=30


default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS


[operating systems]


multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Home Edition - magyar" /noexecute=optin /fastdetect



Nem tudom, hogy ennek van-e köze a problémához, de jelszó gondok miatt a BIOS-ban csináltam egy Reset to Defaults-ot, azóta nem akar indulni.


a Gép egy HP530-as, szóval nincs sok lehetőség a BIOS-ban, és más operációs rendszerrel lazán indul


Itt egy kép a komolyabb BIOS beálításokról:

[link]

(a karikázás az most nem jelent semmit, de csak ilyen képet találtam) én ezekre gyanakszom, hogy valami nem stimmelhet.


Bármilyen segítséget szívesen fogadok :)



2013. ápr. 2. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy van: live lemezzel adatmentés, ha szükséges, aztán rendszer újratelepítés.
2013. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt terveztem, aztán véletlenül megjavitottam, de szerintem nem lesz hosszú életû a fixem, szóval továbbra is várok mentõ ötleteket :)


( a megoldás jelenleg: sata native mode: disabled és az alatta lévõ ( A képen nincs rajta) opció át álítása volt, csak az a gáz hogy ezek a hiba elõtt pont a másik állásban voltak :S)

2013. ápr. 3. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!