Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez mi : Az eljárás belépési...

St3an kérdése:

Ez mi : Az eljárás belépési pontja (GetCurrentProcessorNumver) nem található a DLL-ben (KERNEL32. dll)?

Figyelt kérdés

Hali.

Az lenne a gondom, hogy egy pár órája feltettem a bf3-mat.Szenvedtem a crack-el, mindennel.Örülök hogy mindjárt elindítom, és végre játszhatok rajta.Erre rámegyek, és kidob egy ablakot, ezzel az ünetettel: Az eljárás belépési pontja (GetCurrentProcessorNumver) nem található a DLL-ben (KERNEL32.dll).

Szóval azt kérném tőletek és nagyon nagyon kérem, hogy segítsenek.Most gyűjtöttem az új gépemre nagy nehezen a pénzemet, csak azért hogy vigye a bf3-mat, és nem jó.

Előre is köszönöm ha válaszoltok!!!


2013. ápr. 3. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez szoftverhiba nem pedig a gépedé, csak nyugi:)


Mivel ugye crackelni kellett a cuccost, akkor gondolom letöltötted. Szerintem tölts le egy másikat, mert nincs benne az indító fájl, hiányos. Én egy játékomat úgy hoztam létre hogy mindenféle oldalt bejártam és le tudtam szedni hozzá a DLL-t. De az nagyon macerás, és sok piszok fájl letöltésével jár. Szóval sztem szedj le egy másikat:)

2013. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy az a baja, hogy xp van rajta?
2013. ápr. 3. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez meg a másik, hogy mikor régebben XP-Win7 között ingáztam akkor ami az XP-n nem ment az ment a Win7-en.(és fordítva) Szóval lehet hogy csak simán egy új oprendszert kellene felraknod, és azon a legtöbb cucc futna:) Egy Win Xp és egy Win7 Ultimate 64 elfér egymás mellet egy gépen! Csak külön-külön partíción legyen a kettő!
2013. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2013. ápr. 3. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!