Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook céges oldalt miért...

Facebook céges oldalt miért kell állandóan közzé tenni?

Figyelt kérdés
Az a problémám alakult ki, hogy létrehoztam egy személyes profil alá egy céges weblapnak egy oldalt. Mivel teszteltem így csak egy üzenetet írtam, majd egy hónapig semmi. Létrehoztam egy alkalmazást, hogy egy Wp-s oldalról automatán tudjam a cikkeket kiküldeni a facebook oldalra. A negyedik bejegyzésig minden rendben volt, majd az fogadott az egyik belépéskor, hogy nem elérhető az oldalt, mert nincs közzétéve, közzététel itt-> Meg is történt a közzététel, de egy hét múlva újra megjelent ez a felirat. Közzétettem már nem tudom hányadik alkalommal, de ez egyáltalán nem természetes. Meg tudnátok mondani, hogy mit csinálhatok rosszul?

2013. ápr. 4. 21:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!