Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 rendszerem van,...

Hellex kérdése:

Windows 7 rendszerem van, HDMI kabalell oszekotottem a TVmet a szamitogepel, es mikor le akarok jaccani valamit a TV a szamitogeprol a hang nem megy at autamatikusan a Tvbe, hanem at kell tegyem manualisan. Miert?

Figyelt kérdés

Masnal megy automatikusan es ugyan azt a Windowst hasznaljuk.


NVIDIA GEFORCE GT 440 videokartyam van.



2013. ápr. 4. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg drivert frissíteni.
2013. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 homo ludensz ***** válasza:
Éppen most lett nálam is összekötve a PC és a tv. Egy samsung lcd és egy asztali Pc lett összekötve csak nekem már a hang ki lett építve kényszerűségből mivel ami rajta levő 22" os tv+ monitornak a hangja elment. Igazából a filmeknél (HD) és a játékoknál látványosabb most.
2013. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es a windows ateszi neked a hangot automatikusan a tvbe? Mert en a Playback Device menube be kel rakjam a TVmet default palybacknek hogy menyen a hang a tvben, ha ezt nem teszem meg akkor a pcnel megy a hang.
2013. ápr. 6. 09:27
 4/4 homo ludensz ***** válasza:
Nekem a hang egy nem túl drága mélynyomón és két kisebb hangszórón jön de ha játszom akkor benyomok egy fejhallgatót hogy kíméljem a környezetemben élőket.A tv. hangot leveszem 0 ra úgy sem tudna érvényesülni a padlóra letett mélynyomó mellett.A tv-t monitornak használom a másikon "nézem" az ágyból a műsort és úgy alszom.
2013. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!