Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok mondani valami menő...

Tudtok mondani valami menő tech cuccot?

Figyelt kérdés
Nos nem vagyok benne biztos hogy a kérdésemet jol fogalmaztam meg viszont olyan dolgot szeretnék venni ami nagyon fejlett technikájú! Nagoyn menő lenne egy ilyen dolog gazdálya lenni pl:telefon karótra,szemüveg kamera... tehát akár kémes vagy szolval értitek? valami hasznos tök jó dolgot és ha lehet akkor magyarországon lehessen beszerezni.

2013. ápr. 5. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Mijen dolog gazdálya lennél legxiveseben? (lolololol)
2013. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Tök menő, és a csajoknál is bejön, bár nem a legmenőbb technológiával készült, de hidd el nagyon hasznos lenne számodra:

[link]


Vagy vegyél egy iPhone5-öt...

2013. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
szánalom
2013. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
értelem\agy ha ezt beszereznéd menő lennél
2013. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy itt nem sok normális ember van-,- ha nincs a kérdésemre válasz akkor minek irtok és a menöt ugy értettem hogy jo dolog és nem gagyi... egyépként meg akkor ezt zárjuk is itt le mert ugy látom hogy senki nem tud normális választ adni!
2013. ápr. 5. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
vegyél egy részecskegyorsítót
2013. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: nőj fel!

#2 +1!

G.

2013. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!