Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám visszaállítani az...

Hogy tudnám visszaállítani az eredeti képernyőfelbontást, ha korábban egy játék eltorzította az arányokat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy számítógépguru, de azért megpróbálom elmagyarázni :D. 1024x768-ra volt eredetileg beállítva. A játék ugye más felbontást használt, összeomlott és olyan méretben hagyta az asztalt, mint amilyen a játék volt és azt valahogy hozzárendelte a beállított 1024x768-as mérethez. Szóval baromira összezsugorította. Valahol olvastam, hogy valószínű valami videokártya hiba, de megoldást azt sehol sem találtam. Remélem sikerült érthetően vázolnom a problémát, és köszönöm a segítséget.
2013. ápr. 6. 16:26
 1/1 Rainbow13 válasza:

Nem tudom ha jól értettem a gondodat, de hátha tudok segiteni. Nekem magyar Windows 7-em van, tehát e szerint fogom leirni a lépéseket. habár lehet, hogy már megoldottad.

Nyisd meg a start menűt, kattints a Minden program-ra, majd a kategóriákból keresd ki a Képernyő felbontás-t és katt rá. megnyilik egy ablak ahol több beállitást is csinálhatsz, de keresd a képernyő felbontás-t és ott lefele görgetve keresd a 66%-ot, majd katt rá majd az OK-ra is. Meg is vagy. Ez az a felbontás amit te irtál. Ha nagyobbat szeretnél, akkor kattints a 33%-ra. Sok szerencsét!

2013. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!