Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 Ultimate 32bit es...

Windows 7 Ultimate 32bit es operációs rendszerem vanan gépemen de naponta 2-3 szor ujraindul magától ez mért lehet?

Figyelt kérdés

A Win 7 Ultimate 32 bit eset használom de van mikor netezés közben vagy ha egy videot szeretnék nézni ujraindul a gép de leginkább ha netezek ,ez mért lehet?

Amkor ujraindul és ujra bejelentkezika windowsba akkor aztirja a windows egy cáratlan hiba után ujraindult ésha tallál megoldásta problémára akkor kapok éretsitést de eddig soha nem kaptam semmi infot mért lehet ez?

Virusirtótis telepitettem a Microsofr Security Essentials nevű vírusirtót amivelmár ellenőriztettem a gépet de semmi problémát nem észlesz éssa gépem biztonségban van aztjelzi zőlden.

Igaz a processzorom elég meleges hőfoku ami egy Q6600 as 4 magos alapjáraton 50 fok felett van deha játszom akkor 75 is szokot lenni.

Lehet köze ennekis az ujrainditáshoz vagy a memoriánakis ami egy DDR3 CSX es 4GB os amit használtan vettem.

Ha a processzornak éssa memoriának semmi kőze a gép magátol ujrainditásáról akkor mi lehet ezza hiba?


2013. ápr. 7. 11:26
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

"Ha a processzornak és a memoriának semmi köze a gép magától ujrainditásáról akkor mi lehet ezza hiba?"


Dehogyis nem, ezt miből gondolod? A processzor ugyan rendkívül ritkán hibásodik meg. De simán lehet alaplap vagy memóriaprobléma is. Főleg hogyha kék halált is kapsz újraindulás előtt.

Ha kékhalált is kapsz ezek a teendőid:

[link]

Ha anélkül történik akkor meg ezek:

[link]

2013. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mielőtt ujraindul azza kék képernyő jelenik meg de gyorsan elis megy és utánna indul ujra és mikor ujból bejelenkezik akkor kapom azta űzenetet hogy a windows egy váratlan hiba után ujraindult és keres megoldást a problémára de mégse keres semit.

Wincseszternekis lehet kőze ehhez az ujrainditáshoz?

Az alaplap nem hisszem bármi kőze lehet mert alig 1 hónapja vettem ami egy Astrock VS3 R2.0 LGA 775 ős.

2013. ápr. 7. 12:42
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Igen, annak is ezért kéne kivizsgálni a dolgot. De én ezt helyetted nem tudom megtenni, mert te ülsz ott.

A két linkelt fórumon szépen le van írva hogy hogy és mivel kell csinálni a vizsgálatokat.

2013. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!