Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok olyan Androidos okostel...

Tudtok olyan Androidos okostelefon alkalmazást, ami számolja a hívásperceket?

Figyelt kérdés

Jelenleg a telefonom nem mutatja, hogy az adott hívás hány percig tartott. Ez kellene nekem, ugyanis a saját telefonomról bonyolítom a céges hívásokat is, és írnom kell, hogy kiket hívok cég ügyben, és hány percet beszélek.


Esetleg nincs olyan alkalmazás, amivel ezt valamilyen módon el tudom különíteni, és nem kell írogatni? Pl. hívás előtt megkérdezné, h céges, vagy privát hívás...? És eszerint naplózna.



2013. ápr. 8. 14:28
 1/2 Hufnager Steve ***** válasza:
Ezzel csak számolni tudod szerintem, de legalább látod meddig beszéltél és 100 hívásig naplózza dolgot talán előny lehet! (vagy legalább előrelépés)
2013. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hufnager Steve ***** válasza:

[link]


upsz a link


[link]

2013. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!