Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja a gépemnek?

Mi baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Régebben állandóan beszaggatott a hangszóró elkezdett recsegni, most meg mikor kikapcsolom szinte minden alkalommal egy fél órát kell várni mert azt írja hogy 1 valamit frissít. Mi a gondja?

2013. ápr. 8. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

op rendszer? :D

anélkül nem sokat tudunk mondani, esetleg húzd újra az egész rendszert :)

2013. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most win7.
2013. ápr. 11. 07:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egész gép mûködése lasabb lett, vagy amúgy jó?

A beszaggatás neten vagy mindenhol elõjõtt? most is van?

a Win7 írja ki, hogy frissít, vagy valami retek?


amúgy próbáld meg frissíteni kézzel a Windows Update-el, és nézd meg a hangkártya drivert, hátha segít, esetleg, egy rendszer vissza álítása korábbi idõpontra, vagy a frissítések törlése és újra leszedése, vagy ami egyszerûbb: a frissítèsek kikapcsolása.


de szerintem várj egy kicsit, velem úgy szokott lenni, hogy leírom a legbonyolultabb dolgot aztán valaki jön egy kézenfekvô megoldással :D


kis segítség:


[link]


[link]

2013. ápr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az egész gép lassabb. Minden beszaggat nem csak a net. A win7 frissít.

Az ilyen kézi frissítést meg ezeket mennyire gátolja ha nem eredeti a win?

2013. ápr. 13. 00:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem eredeti, akkor nem állok szóba veled :D, csak vicceltem, de akkor viszont lehet, hogy valami megsérült a win7-ed le/fel töltése közben, ha voszont az egész gép lasabb lett, (és nem te raktál rá retket, ami belassította, akkor nagy valószínüséggel egy kártevõ nyammog rajta, viszont így a BUG-al meg mindennel együtt szerintem inkább rakd újra az egészet, azt jóvan, nem érdemes Vírusírtással babrálni egy amúgyis rosz rendszeren, hogy a kettõ õssze függ-e aztat én nem tudom. De arra figyelj, hogy az új rendszert TISZTA rendszerrel (vagy Linux-al) olyan helyrõl, ahol van md5, vagy valamilyen checksum, és teszteld amit letöltöttél azzal. Mert sok olyan pont van a nettõl a pendrive-ig(vagy ha DVDct használsz oda) vezetõ úton, ahol a vírus beleszólhat.


ha nem akarod újra rakni, akkor


a frissítések nagy valószínüséggel menni fognak, kivéve, ha a winfos írja ki, hogy "A Windows ezen példánya nem eredeti"


próbáld meg kicsit speedup-olni a PC-d, azaz:


1. töröld le az ÖSSZES programot meg monden retket amit már nem használasz!!!

2. vedd lejebb a winfos grafikai beálításait


3. tiltsad le a rendszerinduláskor induló retkeket (nem kell mindet, de ami nem fontos, azt igen)


4. Lemeztöredezettségmentesítés


5. szedj le valami-t, ami átnézi a Registry-det és kijavítja a hibás kulcsokat (pl. Wise Registry Cleaner, vagy asszem a CCleaner is tudja)


6. ha tudod hogy kell, csinálj nagyobb Lapozó file-t a Widows-nak


7. ha tudod hogy kell, az MSconfigban tiltsad le a fölös szolgáltatásolat, de csak ha tudod mit csinálsz de ha akarod, leírom ;)


ha ezek megvoltak (Mind!), és nincs javulás akkor telepítsd újra :)

2013. ápr. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!