Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rocksmith játékkal akarok...

Rocksmith játékkal akarok játszani de átalakító kábelel és még mindig problémám van :// valaki tud segíteni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Lenne problémám.Vettem egy átalakítót olyat ami a nagyból alakít kicsi jack-et szóval gitárkábelel tudom használni a gamet csakhogy el is indul meg minden pöpec csak mikor engedélyezem is ahangot hogy szóljon a basszerom na akkor tiltja le a game a kábelt és azt írja hogy az eredeti kell amíg nem engedélyezem csak bedugom már a tutorialig is eljutottam de mivel engedélyezni kell a használathoz cseszhetem :// valakinek ötlet?

nocable.exe-t használok...



2013. ápr. 9. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom nem jack átalakító kell hanem USB átalakító. Mivel a.

nalóg jellel nem fogsz játszani csak digitálissal. És az se mindegy hogy milyen USB átalakítód van. Egy olyan 10k

2013. júl. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem jack-jack kábel van és jól működik.Persze agitárba kell elötte egy nagy jack-kis jack átalakító:)
2013. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség ! Rocksmith játékhoz Rocksmith átalakító kell! Más nem jó!
2013. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!