Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendszervisszaállítás segítség...

Rendszervisszaállítás segítség gyors!?

Figyelt kérdés
Éppen Sony Vegasban egy kitűnő videót csináltam, talán a legjobb videómat, majd ökör fejemmel a mappát amiben a videók voltak kitöröltem, nagyon nagy volt 11gb tele videóval, és kitöröltem, mert valami átkattant a fejemben hogy vegasban ott marad.. Egyből végleg törölte.. Gyors próbálok visszaállítani gépet 6-8órával ezelőttre, sikerült de pont az nem jött vissza. Gyors mit csináljak légyszives?

2013. ápr. 9. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A rendszervisszaállítás a telepített programokra van hatással, a személyes mappákra és azokban lévő fájlokra nem.


Az a biztonsági mentés lenne.

2013. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A rendszervisszaállítással így nem tudsz fájlokat visszaszerezni. Adatmentés:

Fizetős: GetDataBack

Ingyenes: [link]


Ja és kéne egy másik partíción 11 GB a visszaállításhoz...

2013. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló: ezzel visszatudom hozni?


Első válaszoló: Igen csak nincs annyi helyem hogy elbírná tartani az egyik a másikat.

2013. ápr. 9. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni. Mivel elég sok anyagról van szó, nagy az esélye annak hogy felülíródnak. Minél előbb próbálod, annál több az esély, persze ez sem biztos, hogy segít...
2013. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak azt találta ami az asztalon van, nem olyat amit töröltem.
2013. ápr. 9. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Mély-vizsgálatot kell indítani a Recuvában.

Ne használj semmi programot, ha találsz filmet másik meghajtóra kell menteni...

Recuva-ból van portable verzió is, akkor pendrive-ról is futtatható.

2013. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!