Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem lefagyott, és véletlen...

A gépem lefagyott, és véletlen átállítódott az idő, vagyis az év és nem tudom visszaállítani. Másnál is előfordult már ez?

Figyelt kérdés

ASUS X501A-m van, és windows8 van rajta. Interneteztem és egyszer csak lefagyott, és kiadott ilyen fekete-fehér beállításos izé, amin a betűk, és nyilak segítségével lehetett állítani ilyen nemtudom, hogy milyen dolgokat. Ez már máskor is előfordult. Elkezdtem nyomkodni az esc-et, és a entert erre a dátumot átírta 2099-re, csakhogy nem tudom visszaállítani, max. az órát.. Ez annyira nem nagy baj, de pl. a fecebook és a google nem működik, mert ráállt a gép erre a dátumra. :(

A dátum és időnél már mindent megpróbáltam, de továbbra is 2099-et ír:||



2013. ápr. 9. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
állítsd vissza a biosban. Nekem is volt h csak ott engedte.
2013. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hmm... Talán bios reset, de előtte próbáld ki: win+r->cmd->date és win+r->cmd->time
2013. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyszerre! Igaz előtte próbáld a bios beli viszaálítást!
2013. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendszerint F10, vagy F12 a BIOS-ba belépés. Data et Time. Itt átírod. Bár szerintem az lehet a baj, hogy lemerülőben van az alaplapi elem ("feledékenység").
2013. ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

DEL és F2 is lehet a bios, F12 ált. Boot menű F8 helyett is.. :P

Del az esélyes a biosra leginkább általában

2013. ápr. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, de sehogysem tudok biosba bemenni.. Meg kell mondjam eléggé számítógép analfabéta vagyok :(
2013. ápr. 10. 14:14
 7/8 A kérdező kommentje:

Most sikerült valami, de beírtam a helyes dátumot, és azt írta: Az ügyfélnek erre nincs joga.

Most ezzel mit kezdjek?

2013. ápr. 10. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendszergazdaként kell belépned.
2013. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!