Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell a fülembe bedugni...

Hogy kell a fülembe bedugni fülhallgatót?

Figyelt kérdés
Ne olyat írjatok hogy bedugod,mert hiába dugom be mindig kiesik,és zenét se tok úgy hallgatni,mert zökken eggyet a busz,és kiesik.Hogy dugjam bele?Valaki elmondaná mi a baj?Ha eltudod magyarázni az is jó.Olyan lehet hogy kicsi a fülem,és azért nem tom bedugni?xdKöszi a válaszokat:)
2009. szept. 22. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Őőő... van olyan, hogy nagyobb a fülhallgató, barátnőmnek is mindig kiesik a SonyEricsson fülhallgató a füléből, mindig az enyémet lejmolja el. Vagy vegyél rá gumit, az megtartja, márkaboltba lehet olyat kapni, bár ha Sony, akkor 750 forint lesz, két kis szar gumidarab...
2009. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Javaslom, hogy úgy dugd be, hogy a másik füleden áthúzod a zsinórját és akkor az agyad megtartja a vezetéknél fogva.
2009. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 alfonz64 ***** válasza:

Vegyél "agybadugóst"

[link]

[link]


ez nekem futás közben sem jön ki. Megoldás lehet még hogy nedvesen kitörlöd a füled meg megtörlöd nedvesen a fülhalgatót akkor nem csúszik ki.

Amúgy függ a gyártótól hogy milyen az alakja. Van úgynevezett női aminek kisebb a tányérja és van úgynevezett normál. Ez rá van írva a hátuljára.

2011. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is azt a bedugósat ajánlom, az sokkal jobb, és nekem a hangzása is sokkal jobban bejön, kisebb hangerővel is tökéletesen hallod a zenét, mert nem hallod mellé a többi zajt, így nem is megy olyan gyorsan tönkre a hallásod :) ha esetleg olyanod van, és úgy is kicsúszik, akkor vegyél rá kisebb gumipöcköt, hátha jobb, elvileg gyárilag kapsz több méretet, vagy nagyobb elektronikai üzletben lehet venni :)
2011. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!