Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megcsinálni,...

Hogyan tudom megcsinálni, hogy Word-ben (2007) a számozás a 6. oldalon kezdődjön, de 1-es számmal?

Figyelt kérdés
Szóval az első 5 oldalnak ne legyen sorszámozása!

2013. ápr. 11. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ez olyan, mint a tájékozódási futás ... előbb tájékozódsz, aztán futsz ... szóval esetleg keress rá a word szóra itt és lőn válasz a kérdésedre:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

2013. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azta, egy egyszerű választ kértem, erre életvezetési tanácsot is kaptam! Köszönöm! :P


Azt esetleg nem tudod, hogy hogyan kellene megcsinálni, hogy ha word-ben csinálok tartalomjegyzéket, és azt a dokumentumot átalakítom PDFCreater programmal pdf-fé, akkor a tartalomjegyzék hivatkozásai hogy maradjanak meg?

Mert ha átalakítom, akkor már nem tudok rákattintatni a tartalomjegyzékre.

2013. ápr. 11. 15:28
 3/10 anonim ***** válasza:
azt sajnos nem (pedig láttam már olyan pdf-et, ha minden igaz)
2013. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor ne lepődj meg, ha lesz egy ilyen kérdés :) Ilyet nem találtam itt az oldalon. Meg a google kereső sem ad ki semmit.. Vagy elkerülte a figyelmem, vagy rossz kulcsszavakat adtam meg.


Egyébként tényleg köszönöm a segítséget!

2013. ápr. 11. 15:41
 5/10 anonim ***** válasza:

azt csak fizetős PDF szerkesztő programokkal tudod megoldani! (pl. Adobe Acrobat)

/Hivatkozás csatolása, vagy vmi hasonló menüpont, PDFszerk. progi függő.../

2013. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1. Telepíted vmelyik PDF szerkesztő alkalmazást. (pl. ABBYY PDF Transformer, Adobe Acrobat stb.)

2. jobb klikk az Intézőben a kész Word dokumentum fájlnevén.

[link]

Így a Word-ben szerkesztett tartalomjegyzék hivatkozásai is klikkelhetők lesznek a PDF dokumentumban.


más:

jobb klikk a kész (a már PDFCreator progival konvertált) dokumentum fájlnevén (*.pdf)

[link]

2013. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

próbáltad a Word 2007 kész dokumentumot, azonnal PDF-be mentetni? (Mentés másként... PDF)

mert így elképzelhető, hogy működni fog a tartalomjegyzék, hivatkozásként is. (2007-es MS. Word és újabbak már tudják a PDF-be mentést.)

az 100 %, hogy a Softmaker Office és az Ashampoo Office minden verziójában működik (MS. Officet nem használok! ezért nem tudom, hogy ott hogyan működik!)

2013. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Letöltöttem a próba verziót, de az rátesz egy logót a fájl-ra. :( Ami azért nem jó nekem, mert a szakdolgozatomat kellett volna átalakítani. :(

2013. ápr. 11. 16:58
 9/10 A kérdező kommentje:

Jaaaj, úgy sikerült, hogy egyből úgy mentem el! Nem gondoltam, hogy így lehet, túl egyszerű lett volna.

Köszönöm szépen!!!

2013. ápr. 11. 17:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Szívesen!

...örülök, hogy a legegyszerűbben megoldódott.

2013. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!