Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen játék lehetett ez?

Milyen játék lehetett ez?

Figyelt kérdés

Nagyon régen játszottam vele számítógépen, elég egyszerű játék. A lényege az volt, hogy fekete háttér volt azt hiszem, és a négy oldalon egy egy színes (kék, sárga, zöld és rózsaszín) ilyen kis csík, és azzal kellett egymásnak passzolni a labdát. Tehát négyzet alakú volt a pálya és annak a négy oldalán volt ez a kis húzogatható valami.

Meg volt egy másik játék is, annak azt hiszem az volt a lényege hogy valami rikító zöld folyadéknak kellett utat találni, vagy valami ilyesmi :D. Azt tudom, hogy annál valamit rendezgetni kellett, hogy összeálljon a kép.

Jó játékok voltak ezek, akármilyen egyszerűek is, valaki emlékszik valamelyik nevére?



2013. ápr. 11. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A másodikat két változatban is ismertem. Az egyiknek a neve pepe. Vízvezetéket kell lepakolni a folyó víznek úgy, hogy minél hosszabban tudd "építeni" anélkül, hogy vissza ne kanyarodj a már megépített vezetékhez. Emellett ahogy írtad is, a víz folyt, tehát gyorsan kellett építened, hogy ki ne folyjon.
2013. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
valószínűleg ez lehet az amire gondoltam, de neten akárhogy keresem még képet sem dob ki róla hogy be tudjam azonosítani :D
2013. ápr. 14. 16:57
 3/7 CspCsj ***** válasza:

A csöves az talán Pipe Dream:

[link]


A másik az meg 4 játékos Pong lehet:

[link]

2013. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de jó köszi :D a második nem teljesen így nézett ki de a lényege ez volt :D van még egy játék amire kíváncsi lennék esetleg tudod azt is: négyszög alakú pályára sok labda van bezárva és mennek össze-vissza, és azokat kell azt hiszem elválasztani egymástól (úgy hogy bekeríted), de amit húzol vonalat ahhoz nem érhet hozzá a labda.
2013. máj. 31. 14:10
 5/7 CspCsj ***** válasza:

Az a silk lesz DOS alá:

[link]


Persze rengeteg hasonló van más rendszerekre...

Qix, Gals Panic...

[link]

2013. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 CspCsj ***** válasza:
Bocs, nem a Silk lesz amire gondoltál, talán a második linknél találsz megfelelőbbet, csak nekem a Silk ugrott be amikor olvastam a hozzászólásodat.
2013. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ez a JezzBall-os lesz az :D teljesen így nézett ki, köszi :)
2013. jún. 2. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!