Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraftosok! Tudtok mondani...

Minecraftosok! Tudtok mondani herobrineról vmit? Pl találkoztatok e ele vagy ilyesmi. Tudom már nincs benne a játékban, de régen bene volt.

Figyelt kérdés
esetleg olyan magyar szerót amin van ilyen mod vagy plugin

#Minecraft #mód #Herobrine #herobrine plugin #herobrine sztorik
2013. ápr. 12. 16:44
 1/9 anonim válasza:
egyszer egy szerveren steve fejek jelentek meg korulottem,eltuntek es megjelent Herobrine,de nem az igazi.nem engedte hogy kozel menjek hozza.olyankor elyunt es mashol jelent meg,de messzirol lattam,hogy steve skinje volt,es a fejeket mcedittel tette ba es vette ki.
2013. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
velem olyan volt,hogy halottam hogy az alphaban benne volt.ezért letöltötem.egy barátommal játszottunk vele.vagy 2hétig nem volt semmi kül.aztán 1x bányászunk és léteet hallunk.megijedtünk egypicit,de azt hittük csak a minecraft bugol.utána megint halottuk.erre nagyon beszartunk.próbáltunk figyelni hogy honnan jöhet.az egyik fal mögül jöttek a léptek.elkeztük bányászni ott.hangosodtak a léptek de 1x elnémult.aztán mikor mentünk ki meggyulladt melettem a tűz és valaki belelökött.a barátom nem lehetett mert ő előréb járt mint én.elég fura volt:D
2013. ápr. 12. 17:27
 3/9 Wolfenstein2000 ***** válasza:

Aha!!! Kösz az infót! Beta 1.8.1-ben én is hallottam azokat a hangokat! De én mondjuk beszartam és kimenekültem (anno először játszottam minecraftot). Jó tudni hogy ilyesmik történtek volna...

Mellesleg van Herobrines szerver, én most is dolgozok egy ilyen jellegű szerveren :)

2013. ápr. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is szoktam herobrine szerókon játszani:)bár ott csak annyi hogy egy aranykeretes moháskős vmit redstone fátjákkal meggyújtasz és hullámzik a kép meg ott áll elötted.picit szar:D
2013. ápr. 14. 22:15
 5/9 anonim válasza:
Támogatlak titeket. Egyszer egy régebbi verzióban hallottam lépteknek hangzó hangokat egy barlangban, megfordultam és ott állt tőlem messze.
2013. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kkk8 válasza:
Én egyszer mod nélkül kreatívban leraktam egy herobrine idézőt és elmentem aztán visszajöttem és egy fekete paca jelent meg fehér szemekkel és eltünt aztán megint ott volt és belelököt az egyik árokba
2014. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy barátommal játszottunk! találtunk egy tnt csak ugy a sivatagban ,de már egy házat kellet építenünk mert este volt. A barátom elküldött hogy építsem meg és a barátom egyszer csak szólt hogy segítsek odamentem a barlang be volt omolva és alig bírtam a haveromat kiásni. És nem a barátom volt mivel nem volt mivel meggyujtaní a tnt-ét. De Most mondjátok nyugodtan hogy nem létezik kedves Herobrine ellenző
2014. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 somebody2000 válasza:

Én régóta próbálom megidézni de semmilyen módon nem megy!

segítsetek! hogyan használjam a herobrine 1.7.10 plugint?

2015. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 somebody2000 válasza:
ja és mellesleg 1.7.2 előtt benne volt de nem lehetett megidézni,alapból benne volt.
2015. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!