Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » X-box 360 Arcade mennyit érhet?

Ricsi152 kérdése:

X-box 360 Arcade mennyit érhet?

Figyelt kérdés

Elakarom adni a régi X-box 360am mert körülbelül nem is használtam soha, ha azt mondom, hogy 20x játszottam vele már sokat mondtam. pedig jó régi darab 2008.6. hónap gyártási idő. A konzol nincs kifleshelve. Teljesen gyári állapot, és mint mondtam alig játszottam vele. Nagyon nem vagyok jártas a konzol piacban úgy, hogy remélem valaki tud mondani valami reális árat amit kaphatok érte, ha árúba bocsátom ezt a régi darabot :D


A gép mellé még az eredeti játékokat is elakarom adni:

-alap xbox lemez

-Dead or alive 4

-tony hawk project 8

-SW The force Unleashed

-Fight Night round 3

-Icon def jam


Szóval a kérdésem az, hogy mennyiért lehet ezeket eladni ?



2013. ápr. 13. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A gépet 25 körül, a játékok darabját 2500-3000 ft körül.
2013. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló is írta 25 ropi körül van de csak akkor ha van hozzá HDD ha nincs akkor 20 ropi+ ez még nem a Jasper alaplapos mert azt 2008.08 hó után kezdték gyártani.

Ez pedig (Opus/Falcon) típusú alaplappal szerelt gép lehet de ez alapján be tudod azonosítani.


[link]


A 20 ezret pedig ezért mondtam mert itt a HDD nélküli gép 21 ropiba kerül.


[link]

2013. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem és Falcon lesz. Így és reális még az a 20k ? vagy így már annyit sem ér ?
2013. ápr. 13. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért 20ropi körül el tudod adni ha lenne beszerelve egy ilyen cucc akkor 30ropit is érne főleg hogy nem buherált gépről van szó.

[link]


A beszerelés nagyon egyszerű nem igényel nagy szaktudást.


http://www.youtube.com/watch?v=ZTiZ0rKCKIU

2013. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!