Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy programot,...

Letöltöttem egy programot, hogyan kell a részeit összeilleszteni?

Figyelt kérdés
A letöltött fájlokat kijelöltem, és winrarral csomagoltam ki. Azonban a fájltipusok nevéhez 001, 002-t stb. ír ki. Ilyen esetben hogy kell összeilleszteni őket?
2008. jún. 13. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A Winrar ezeket össze tudja illeszteni. Kicsomagolja őket, és egyben össze is rakja. Valamit rosszul állíthattál be, vagy hibás lehet az egyik fájl.
2008. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kicsomagoltam újra, de megint ezek a z flt001 stb. nevezetű fájlok jelentek meg.
2008. jún. 13. 14:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a kicsomagolt fájlok is számozottak, és ugyanakkora a méretük, akkor lehet hogy tömörítés előtt fel is lett(ek) darabolva mondjuk Total Commanderrel. Ilyenkor kijelölöd az 1. fájlt, Fájl menü->Fájlegyesítés (vagy valami ilyesmi, lehet hogy összefűzés, vagy hasonló. Biztos meg fogod találni.) [Persze mindezt Total Commanderben]
2008. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! összeillesztettem total commander segítségével, így egy otu kitrjesztésű fájlt kaptam. Ezt átneveztem .rar-ra, de nem tudja kibontani (kér egy .00 nevezetűt, amit nem találok, mert .01től kezdte el tölteni. A 01est betallóztam, de semmi. Valami ötlet??
2008. jún. 13. 14:56
 5/12 A kérdező kommentje:
kiírta, hogy a fájlegyesítés sikeres, de egy bizonyos CRC fájl nincs meg.
2008. jún. 13. 14:59
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Total commanderben, nyomj F3-at az összeillesztés után kapott fájlon, és írd be ide az első 6-8 karaktert, (csak hogy valami fogalmunk legyen mégis mi ez :D) Egyébként az nem gáz, ha nem talál crc-t.
2008. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül nem .out kiterjesztést kaptál .otu helyett?

Szerintem próbáld meg iso-ra átnevezni, hátha. (Egyébként az előző hozzászóló vagyok. Mé nincsenek nevek?????:D)

2008. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rar! ezt írja ki. Próbáltam iso-nak is átnevezni, de úgy se ment.. mondjuk utólag ez így hülyeség volt:)
2008. jún. 13. 15:21
 9/12 A kérdező kommentje:
igen, out kiterjesztés, csak elgépeltem:)
2008. jún. 13. 15:22
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes. Ugyanis ha így kezdődik a fájl, akkor az azt jelenti, hogy biztosan nem kell lennie 00-ás fájlnak, hiszen megvan a fájl headere, ami alapján megállapítja a fájl fajtáját. Vagyis ezt már ki kellene bontania a rar-nak... Ha úgy mi történik, ha a fájlon nyomsz egy Ctrl+Page Down-t total commanderben? Ez elvileg megmutatja a fájl tartalmát, és ha mást nem, át tudod másolni egy másik könyvtárba.
2008. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!