Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon kicsi lett a képernyő,...

Nagyon kicsi lett a képernyő, hogyan állítsam vissza?

Figyelt kérdés

A laptopon véletlenül megnyomtam a "ctrl és *" gombokat együtt (azt hiszem), és összeugrott a képernyő olyan kicsire, hogy nem is látom a betűket.


Mit nyomjak meg, hogy megint normális nagyságú legyen?


És az az érdekes, hogy a FB-on nyomtam meg, és csak az ment össze, a többi oldal maradt az eredeti méretében.


(nehéz elmagyarázni, a képernyő tulképpen maradt akkora, csak a rajta található szövegek, ábrák zsugorodtak össze nagyon kicsire, pl. az oldalsó "chat-sávot" összenyomta kb 2 centire, nem is látom a neveket, meg egyáltalán az egér nyila is nagyobb, mint pl a boríték mérete, így rá se tudok kattintani és stb stb)


2013. ápr. 14. 09:04
 1/7 joker10 ***** válasza:
54%
esetleg képernyőfelbontás ? milyen op rendszered van ? ha win7 akkor jobb klikk az asztalon, és képernyőfelbontásra kattintasz, ott tudod állítgatni
2013. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 belapus ***** válasza:
88%
Esetleg "Ctrl" és "0" (nulla).
2013. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettesnél a pont. CTRL és 0
2013. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is ez volt a baj KÖSZÖNÖM jó lett.
2013. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kösz!!!

már oké, az oka ugyan nem derült ki, de egy haverom vissza tudta állítani, és tényleg érthetetlen, hogy kimondottan azt az 1 weboldalt érintette, máshol maradt minden normális.

valami billentyűkombinációval én kicsinyítettem le állítólag véletlenül, de neki sincs fogalma, mit nyomhattam meg ... hát vannak ilyen rejtélyek

2013. ápr. 16. 06:40
 6/7 anonim ***** válasza:

"vannak ilyen rejtélyek"


Nem rejtély ez. A legtöbb böngészőben van ilyen opció, hogy bármely weboldal mérete átméretezhető és azok után mindig ekkora méretben látod. Ezt a CTRL és a "+" illetve "-" billentyűkkel tudod megoldani...

2013. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, utóbb kiderült, hogy a ctrl és - billentyűket nyomhattam le, viszont a ctrl és + billentyűkre már nem reagált ...
2013. ápr. 17. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!