Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék én is olyan...

Hogyan tudnék én is olyan lenni, mint Tirexi?

Figyelt kérdés

Ha csak rá tekintek, semmi mást nem látok, mint egy áloméletet. Nagyon szeretnék én is ilyen lenni, de nem tudom hogyan.


Mi kell ahhoz, hogy minden szempontból felérjek arra a szintre, ahol most ő van? Gondolok itt az életstílusra, a sikerekre, a gépére, a tiszteletre ami övezi, és ezek keverékére.


14/F


2013. ápr. 15. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
:D
2013. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Menny el csövesnek, lódulj az utcán, szólj be mindenkinek hogy milyen gyökér hogy nincs 100+k-s vga-ja, beszélj flegmán és lenézően, és szarj le mindenkit és végeredménybe hidd azt hogy te vagy a legjobb. Pedig közbe csak egy nagyra való alacsonyrendű ember vagy. Ha ezt mind megteszed, akkor azt a szintet fogod ahol most ő van. Hajrá:D Sok sikert.
2013. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shaddark ***** válasza:
55%
Ki az a tirexi?
2013. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el esztergályosnak
2013. jún. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xKakashix ***** válasza:

Miért akarsz olyan lenni, mint tirexi?

Másból is meglehet élni, és ezt nem azért írom, mert ő csak a videózásból él, mellette dolgozik is.

Egyébként szeretem a videóit, csak a sok kis pancser nokedli miatt nem lehet kommentelni.

Ja és egyébként ő azért keres jól a youtube-val, mert nem ő akart partner lenni mint mondjuk HErby, hanem őt keresték fel és ez sokat számít.

2013. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na meg rengeteg amerikai nézóje van
2013. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xKakashix ***** válasza:
Ja az jó ötlet volt, hogy nem magyar címeket adott a videóinak.
2013. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!