Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pl. Assasins creed 3 kaliberű...

Haffner Krisztián kérdése:

Pl. Assasins creed 3 kaliberű játékok futtatására alkalmas lenne? Www. Laptop.hu/termek/packard-bell-easynote-f6243-hc-346hg-lx-dny

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 16:02
 1/2 anonim válasza:
Hát,elméletileg igen,de a videókártya miatt biztos nem túl sok fps-el
2013. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A packard bell easy note tv-t ajánlom, pont azért vettem ilyet, mert az AC, és a hasonló játékok is gyönyörűen futnak rajta. Maximumra húzott grafikával, a háttérben még legalább 4 másik aktív alkalmazással is teljesen lagmentesen megy, másodpercek alatt tölt be, szóval tényleg csak jót lehet róla mondani. Az akksi is nagyon sokáig bírja, semmilyen szempontból nem bántam meg, hogy megvettem, csak ajánlani tudom.
2013. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!