Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni? A gépet...

Valaki tud segíteni? A gépet ha bekapcsolom 3 másodpercen belul leáll?

Figyelt kérdés

tegnap amikor vga at csereltem,azutan lett nehanyszor restartalva es amikor este be akartam kapcsolni a gepet egyszer csak egy olyan 3-4masodperc mulva leall a gep magatol.....regen is csinalt egy ketszer ilyet csak akkor viszanyomkodtam minden kabelt es ramot es olyankor valahogy elindult.De most ez nem segitett.


Levetem mindent fokozatosan h eloszor csak a hdd-t,aztan ugy probaltam bekapcsolni,aztan mar nem volt a vegen semmi rajta csak tap es a processzor.De igy se megy.

A tapom egy Chieftec 360w-os.


egyebkent ram ok nelkul is beindulna gep?/legalabb ugy h a proceszor ventilatorja nem all meg


Mitol csinalhatja?


2009. szept. 24. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Processzor hűtése nem megfelelő. Az vágja "offra" a gépet. Ugyanis minden mást leszedtél.

De lehet, hogy a VGA-nak kevés a táp, bár ezt egy 360W-os Chieftech tápról nehezen tudnám elképzelni.


Először is: processzor, másodsorban táp.

A gép memóriamodul nélkül is elindul, de "besípolja" a memóriahibát.

2009. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 360W táp az nagyon kevés, főleg ha valami bika VGA-t tettél a gépbe. Tedd vissza a régi VGA-t és próbáld meg úgy.
2009. szept. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs rajta a vga,,,,,levan kapcsolva minden
2009. szept. 24. 11:46
 4/4 A kérdező kommentje:
vagyis kotve
2009. szept. 24. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!