Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nektek volt már hasonló...

Nektek volt már hasonló gondotok letöltés közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az problémám az, hogy nem tudok semmilyen fájlt letölteni a számítógépemre, és neten keresztül futtatni se. Az a furcsa az egészben, hogy a letöltés folyamata teljesen jó, de amikor befejeződik, a kívánt fájl egyszerűen nem jelenik meg a kijelölt célmappában. ( És sehol máshol sem a számítógépen, mert a kereső néha megtalálta célmappában, de amikor meg akartam a keresőn keresztül nyitni, azt írja, hogy a program nem található a megadott helyen.) Hiabüzenetet nem kapok. A "mentés másként" funkció működik.

Megpróbáltam úgy is, hogy teljesen kikapcsoltam a tűzfalat és a vírusirtót, de ilyenkor sem sikerült.


Járt már így valaki? Van eseteleg valakinek valami ötlete? Ha igen akkor köszönöm szépen előre is :-)



2013. ápr. 16. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég hely van a C (rendszer) meghajtón és a cél meghajtón?
2013. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, igen, van elég szabad hely.
2013. ápr. 16. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit/miket töltöttél le?
2013. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Főleg egyszerű szöveges dokumentumokat (pdf, doc) szoktam letölteni, meg a Károly Róbert Főiskola, hallgatói felhasználóját frissíteni (olyasmi mint a Neptun).


Egyik ismerősöm arra gyanakszik, lehetséges-e hogy spontán módon elállítódott valamilyen biztonsági beállítás a Windowsban... ( Esetleg automatikus frissítés hatására?)

2013. ápr. 16. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!