Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véleményeket, tapasztalatokat...

Joliee kérdése:

Véleményeket, tapasztalatokat várok a következő notebookról. Köszönöm. Netezéshez, filmnézéshez, zenehallgatáshoz stb megfelelő ez a gép?

Figyelt kérdés
Www. Aqua.hu/asus-x501a-xx163d-notebook-piros-211885. html
2013. ápr. 16. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

A proci gyengusz, a ram kevés, a merevlemez is elég szűkös. Amiket írtál arra elégnek kellene lennie, de elég elavult cuccnak tűnik. Könnyen el tudom képzelni, hogy a színe miatt esett rá a választás, de kb. 5-10eFtért feketében már jobbat lehet kapni.

pl. ez:

[link]

És azt nem tudom, hogy tudod-e, de dvd író/lejátszó nincs benne, windowst pedig nem adnak hozzá, így arról is utólag kell gondoskodnod (kivéve, ha konkrétan freedos-on akarsz dolgozni).

2013. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem a színe miatt választottam hanem az ára miatt. Amit küldtél az megfelelő?
2013. ápr. 16. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak, mert elég ritka a színes gép, és elég ritkán szokták azt választani is. Nekem pl. eszembe sem jutna, és ismeretségi körömben sincs egy sem. Na, meg a nickből is gondoltam...


Amit linkeltem, én azt jobbnak találom több okból is (Windows ehhez sincs), de ha van még a takaróból -ameddig lehet nyújtózkodni-, és elárulod, hogy mennyi lenne a felső határ, akkor átfutom még egyszer a listát.

2013. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ajándékba lesz családtagnak. Nekem is , páromnak is fekete van.Magamnak nem vennék ilyen színűt, csak befolyásol az ár.80-82 körül. Net,film, chat, skype stb. Köszönöm a segítséged!
2013. ápr. 16. 23:21
 5/7 A kérdező kommentje:
www.mindenolcso.hu/hasznalt-notebook/lenovo-thinkpad-sl500-b-/c2d-t6570/2048/250/dvdrw/flypage.tpl.html erről mi a véleményed?
2013. ápr. 16. 23:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, akkor nincs mit tenni, mert a szállítási költséggel már ott is vagy.

Sajnos a minimum gépek olyan 120eFt köré vannak most pozicionálva (i3-as proci, 500GB vinyó, 4GB ram). Persze az általad választottal is el lehet lenni egy ideig, és használható gép.


A Lenovonak is vannak pozitívumai (jobb a procija, van benne dvd író, olcsóbb), de még kisebb a tárhelye, meg használt stb. Még azzal is meglenne, az általatok elvárt teljesítmény, de nekem szimpibb az asus (pár hónapja azt ajánlottam a haveromnak is, és azt is vettünk neki), és megbízhatóbbnak tartom. Ha futja, akkor én inkább maradnék az új asus mellett.

2013. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségedet. Most már egy kicsit átlátom ezeket a dolgokat. Bár még végleges döntést nem hoztam.
2013. ápr. 17. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!