Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A pc-n lévő Windows XP Profess...

A pc-n lévő Windows XP Professional-t mennyi időbe kerül letörölni, majd újra telepíteni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, ha csak azt akarod akkor max 1-1,5 óra, persze több is lehet, ha lassú a géped... programok telepítése még elhúzhatja elég szépen az időt..én egy délutánt szoktam rászánni...
2009. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Nekem bármilyen rendszer telepítése (legyen az windows, linux) 4 perc.


Egyszer kell rendesen feltelepíteni és helyesen beállítani, feltelepíteni a drivereket, codeceket, alkalmazásokat (mindenki az általa használt dolgokat amit szeret és használ)többet semmi esetre se.

Mikor ez kész fogok egy ghost vagy acronis cd-t és lementem az egész rendszerem 1db fájlba (nekem 2,9 GB)

A mentés több ideig is tarthat, attól függ tömöríted is vagy nem.

Ehez természetesen az kell, hogy legalább 2 partíció legyen a vinyódon, vagy 2 vinyód legyen.


ui: nem olyan bonyolult mint ahogy elsőre tűnik.


üdv Á.

2009. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

acronis jó, de a programok elavulnak mire újrarakod.. én félévente rakom újra a gépet de akkor mindig mindent full újonnan a legújabb verzióban szedek le...sztem acronis akkor jó, ha kb. hetente kell újrahúzni a gépet...

de kinek mi...

2009. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez így van de a driverek feltelepítése előtt is le lehet menteni, a szűz xp-t, akkor is megspórol kb. 1 órát :)
2009. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 6 éve csak upgradelem a gépemet, azelőtt is frissítettem.

Valahogy így: DOS-WIN 3.1-WIN 95-WIN 98-...SE. Itt volt egy újraelepités, majd WIN 2000-WIN XP-VISTA-7.


A válaszom amúgy, ha teljes újrainstallt akarsz: 5 perc a formázás, majd a géped teljesitményátől függően 20-p től 1-1/2-óra a telepités.

2009. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!