Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a jobb az android vagy az...

Zender0106 kérdése:

Mi a jobb az android vagy az apple?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék de nem tudom melyik a jobb.Ha az android jobb akkor viszonylag elérhető áron kérnék példát is előre is köszönöm.

2013. ápr. 18. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Falat kaparom ezektől a kérdésektől.

Miért nem tudsz értelmes kérdést feltenni?

Pl. van 50k-m telóra, mit ajánlotok?

2013. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az android 100x jobb.
2013. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azon gondolkozok, mi a jobb: az USA, vagy a forint.
2013. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 uno20001 ***** válasza:
Szerintem gondolkozz el, hogy a fila vagy az intel a jobb! Egy céget és operációs rendszert, hogy tudnál összehasonlítani!?!?!
2013. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

nem hulye kerdes. alapjaban veve az apple termekek semmivel nem tudnak tobbet, sot meg szarabbak is, de krva jo dragan eladjak oket. es van sok hulye aki meg is veszi.

egy pelda. egy AMD vagy intel PC sokkal gyorsabb mint egy apple, megis olcsobb. telokkal ugyanez a helyzet. android egyertelmuen a nyero. ugyanazt tudja mint az apple ha nem tobbet, es nagysagrendekkel olcsobb. mas szavakkal mondva, az apple lehuzza az embereket.

2013. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
utolsó mit szívtál?
2013. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
semmit. csak egy apple mac book arabol sokkal jobb amd laptopot lehet venni sokkal jobb grafikai kartyaval es tobb memoriaval nagyobb diszkkel stb.
2013. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy iPhone mégis iPhone.

Zárt, sok éve egy vasra fejlesztett, nagyon gyors oprendszer, barátságos egyszerű felülettel. Bármelyik androidos telefont oda vissza veri.

Mondom ezt elfogult androidosként.

2013. ápr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8


Én is Android fan vagyok, de azt azért elismerem, hogy az iPhone nem olyan szar, mint ahogy sok Apple hater leírja, de a "bármelyik androidos telefont oda vissza veri" azért túlzás.

2013. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem túlzás.

Egy akármilyen, pl. HTC one-t is ha használsz aktívan félévig, biztosan fog fagyni, szaggatni, lassulni.

Egy iPhone nem.

2013. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!