Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez miért van? KOCKÁK PLS HELP! :D

Ez miért van? KOCKÁK PLS HELP! :D

Figyelt kérdés
COD BO2-zök, és egyszerűen nem értem, hogy miért van az, hogy amikor belépek egy szerverre, akkor tök sokáig tart, amíg belép, és már mindenki játékban van, mire én belépek (ez egyes játékmódoknál baj). Viszont amikor már benn vagyok, akkor nekem van az egyik legjobb pingem (40-50 körüli). Valaki légyszi írjon ötletet! Köszi! :)

2013. ápr. 18. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A kettőnek nincs köze egymáshoz. Ha pedig neked van a legjobb pinged, ami 40-50, akkor az egész szeró egy adag szar. Gondolom ezért lép be olyan későn. Vagy ha nem, akkor nem elég erős a gép hogy hamar betöltse a mapot.
2013. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dehát nem csak egy szerverre lépek be, hanem amit éppen nekem sorsol... Meg a haverom gépe gyengébb, őt meg gyorsabban bedobja...
2013. ápr. 19. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!