Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebooknál operációs rendszer...

Notebooknál operációs rendszer telepítésénél kék halál! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy ha notebookra operációs rendszert szeretnék telepíteni kék halállal a számítógép újraindul, ubuntu esetén szimplán lefagy.

Számítógépes játék alatt a számítógép lefagyott többször is, ezután windows 7-t akartam feltelepíteni, de acpi hibával nem engedte, ezután már az xp-t sem tudtam feltelepíteni, mert a telepítés végén kék halállal újraindul a notebook. Nagy nehezen sikerült ubuntut feltelepíteni, de komolyabb igénybevételnél a számítógép lefagyott.

Most már semmilyen operációs rendszer nem megy fel, boot xp-s lemezzel leteszteltem a gépet, de hibát nem talált, se a Hdd, se a memóriával nem volt baj, memóriacserével sem oldódott meg a probléma.

Mi lehet a probléma? A javítása mennyibe kerülne? A gép egy acer aspire 5630.


2013. ápr. 19. 20:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!