Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől van, hogy ezen a konfigo...

Nagy Pávián kérdése:

Mitől van, hogy ezen a konfigon: Ati 7750 ddr5, Intel Pentium G860 3. 00GH proci,4 gb DDR3 665 Mhz ram-al full lowon 640X480 ban laggol a bf3 multi 16 játékossal?

Figyelt kérdés

#probléma #RAM #Battlefield 3 #Intel Pentium G860
2013. ápr. 21. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Táp kora, teljesítménye, márkája...? Lehet, nem kap elég áramot a gép. Ha csak néhány fps-t produkál másodpercenként az is elképzelhető, hogy az integrált VGA dolgozik, a 7750 pedig nem. Ha a single nem laggol, csak a multi, akkor a nettel van a baj. (Amúgy nekem az a ram gyanús. Úgy tudom, a DDR3 800 Mhz-nél kezdődik.)
2013. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anti paladin ***** válasza:

Más komolyabb gépigényű játékkal is ennyire alulteljesít? Mert ha igen, valszeg az igp-t használja a radeon helyett.


Előző: az 1333Mhz-es ram és annyin is megy. :)

2013. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mással nagyon nem próbálkoztam még...World of Tank-ozni szoktam ott fullon 40-60 fps, cod 2 az 400 fps körül...szóval még nem teszteltem nagyobb játékkal
2013. ápr. 21. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!