Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért tölt be olyan lassan a...

Miért tölt be olyan lassan a windows, az üdvözöljük szövegnél percekig áll?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy volt egy fiókom és jelszavam, amivel beléptem a windowsba. Már a napokban elkezdett lassulni, aztán olyan is volt hogy kiírt valami olyat hogy ezt a fiókot egy másik felhasználó használja, és nem bírja betölteni, vagy valami ilyesmi. Utána ma olyan volt hogy nem sikerült valami fáklt betölteni ami ehhez a felhasználói fiókhoz kell, stb. Állt is jó sokáig, aztán letöröltem azt a fiókot, és csináltam egy másikat. A törlésnél kiírta, hogy a felhasználóhoz tartozó fájlok meg beállítások vagy ilyenek elvesznek, de elmenti egy mappába (vagy ilyesmi). Megcsináltam az újat, beléptem, de azzal is lassú volt. Utána meglepődtem, mert 9 gb hely felszabadult a windows partíción, de nem értem hogyan, hisz nem hiányzik semmi, legalábbis nem tűnt fel. De az üdvözöljük szövegnél még mindig dög lassú..

2013. ápr. 21. 18:26
 1/3 A kérdező kommentje:
jah, és windows xp. Egyébként volt már a windwsban is olyan, hogy érthetetlenül lelassult, például mg akarom nézni egy fájlnak a tulajdonságait, és várni kell míg bejön, vagy a legördülő menüre kell várni, stb. A vírusirtó semmit nem talál
2013. ápr. 21. 18:29
 2/3 A kérdező kommentje:
ja, és az is előfordul, hogy az explorer összeomlik, eltűnnek az ikonok, meg a többi. Már korábban is volt olyan, hogy mikor bejöt a windows asztal, az ikonok meg a tálca nem volt ott
2013. ápr. 21. 18:37
 3/3 Pecseri13 válasza:
Talán meg van terhelve a géped mert sok mindent töltesz rá nekem is volt ilyen vagy csak több RAM kellene bele!
2013. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!