Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telenor SmartTarifa2 előfizeté...

Réka.^^ kérdése:

Telenor SmartTarifa2 előfizetés? Többi lent.

Figyelt kérdés
November 5.-én kötöttünk Smart Tarifa 2 előfizetést a Telenornál. A bent dolgozó szakik ma azt mondták, hogy X. hó 20.-ától Y. hó 20-ig van az egy havi előfizetés. Még is jönnek olyan sms-ek a szolgáltatótól, hogy az adatforgalmamból kevesebb mint 20% maradt(az 5.-étől 5.-éig beállított mérő szerint még 50%-om van). A telenorosok nem igazán tudtak erre mit mondani, de engem érdekelne, hogy most a nettel van baj, ill. a szolgáltató a béna...

2013. ápr. 22. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Én se értem mikor kezdik mérné, meddig stb. Ha legalább küldenének egy sms -t, hogy na, most újra gyors a neted akkor egy savam nem lenne, de így...
2013. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is gáz, hogy azt küldözgetik, hogy kevesebb, mint 20% van, meg elfogyott, de hogy mikortól van az új, azt még véletlen sem..:S
2013. ápr. 22. 19:40
 3/5 anonim válasza:
Ha 20.-án van a számlazárásod akkor minden hónap 21.-től van következő hó 20.ig amit kiszámláznak a net adat forgalmad szintén ebben az időszakban számláznak. A net mérőn állitsd be hogy ne 5.-5.-ig mérje mert igy nem lesz reális! hanem 21.-20.ig!
2013. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, hogy 22.-én 00.00-kor kapom meg az 'új' netet? Mert most 21.-én küldtek sms-t, hogy kevesebb, mint 20% maradt, de nem hiszem hogy egy fél nap alatt lehasználtam volna. :D
2013. ápr. 23. 18:07
 5/5 anonim válasza:
nézd meg a számládat mettől meddig van a kiszámlázott időszak. mindenkinek máskor.
2013. ápr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!