Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gyenge volt a wifi ezrét...

Titán1234 kérdése:

Gyenge volt a wifi ezrét csináltam egy "erősítőt" szerintetek működhet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Fogtam egy sörös dobozt a két végét levágtam és a hengert hosszában elvágtam ugye lett egy lemezem a közepén szúrtam egy használatlan szegecset majd a szegecsre kötöttem rézkábelt (kb 1m) egy kb 20 cm részt le blankoltam és a/4 es lapra ragasztottam alufóliát a 20 cm blankol kábelt csiga vonalba rá ragasztottam és ezt a szerkezetet az "antenna"részét ki az ablakba az alufoliázott papírt meg a laptop alá.

2013. ápr. 22. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem műxik..., de nagyon kreatív vagy.. XD Ha működne is a jelerősség növelés 2 oldalú erősítést igényel, max. te vagy messzebbre küldesz meg fogadsz, de a másik fél nem.. de a csodálatos technika csatlakozása a géphez "alufoliázott papírt meg a laptop alá." megoldással nem hiszem hogy elérsz valamit (talán még árnyékolsz is kicsit vele). Szerintem vegyél egy USB-s wifit 1500-ért már hozádvágják Vaterán...
2013. ápr. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :DDD erősen gondolkodom rajta, usb hosszabbítót és a az usb wifit valami elé rakni olyan parabola antenna szerűen! Még valmi láttam netten ilyen xkm ható távolságú wifi erősítőket ezek működnek? Kompletten lehet venni.
2013. ápr. 23. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!