Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha a pendriveomon...

Mit tehetek, ha a pendriveomon nem látom a dolgaimat, de elvileg a felén van adat? (és nem romlott el)

Figyelt kérdés

A vírusírtó bejelzett, amivel töröltem 2 filet, és ezek után tüntek el az adatok, de ha megnézem a tulajdonságokban, akkor rajta van minden továbbra is. Viszont amikor utoljára használtam egy másik gépben, akkor az egész mapparendszer fölé rakott vmi parancsikont asszem, amit mintha az avast törölt volna most. Viszont 3 file látok most, amiket nem tok hova tenni:

_WYQACV.init

Thumbs.db

autorun.inf


2013. ápr. 23. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg sérültek az adatok szerintem formázd le
2013. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

_WYQACV.init -> nem tudom, lehet vírus része

Thumbs.db -> win csinálja, minden mappához adatokat tartalmaz a gyorsabb indexért

autorun.inf -> Automatikus indítás behelyezás után... #&9760; VÍRUS #&9760 csinálja általában.

Avast semmire nem való... szedj le egy kasperskyt!

2013. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megoldottam, de fura az egész. Ha TC ben nyitom meg, akkor ott látok a meghajtón belül egy ?másik meghajtót? és ha arra megyek akkor előjön minden. De ebből win feladatkezelőben semmi nem látszik.
2013. ápr. 23. 21:33
 4/4 A kérdező kommentje:
de köszi azért a segítséget:)
2013. ápr. 23. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!