Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azoknak a játékoknak a száma...

Azoknak a játékoknak a száma nőni fog folyamatosan amelyek tamogatjak az SLI-t? Jövőben az új játékok támogatni fogják majd? Megéri beruházni egy olyan gépre ami támogatja az SLI-t?

Figyelt kérdés
A Lenovo IdeaPad Y500 gondolkozok hogy megérné-e azért is írtam ki ezt a kérdést.

2013. ápr. 24. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Laptopon eleve nem érdemes játszani.ha valaki játszani akar,vagy asztali gép,vagy konzol.

De szerintem ha jól tudom nem a játékon múlik,hanem az alaplapon és a vga-k összekapcsolhatóságán.

Mondjuk nekem volt olyan játékom,a burnout paradise sity amiben 3 monitorra el lehetett volna osztani a játékon belül...

2013. ápr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
asztali gepet nem fogom mindenhova magammal hurcolni meg a konzolhoz sem a tv-t. amugy a gep tamogatja az SLI-t mert gt650SLI videokartya van benn. onnan meg a jatekon mulik hogy tamogatja-e. arra vagyok kivancsi hogy jovoben az uj jatekok kb. hany szazaleka fogja tamogatni az SLI-t. hogy megeri-e egy olyan gepet venni.
2013. ápr. 24. 08:53
 3/6 anti paladin ***** válasza:

Notiban nem tudsz vid. karit cserélni (ritka, drága megoldásoktól eltekintve) pláne nem tudsz berakni még egyet.


Asztali vonalon messze egyszerűbb a kérdés, olyan alaplapot és kártyát kell venni ami támogatja azt. Általában nem dobja meg komolyan (összértékhez képest) a konfig árát ilyen alkatrészek vásárlása. Ellenben ésszerűbb egy darab komolyabb kártyát venni mint két közepeset. Az sli nem kétszerezi meg a teljesítményt, inkább olyan 40-60% közötti sebességnövekedést ad.

2013. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A jövőbeni támogatottság meg akkor lenne valóban kérdéses, ha az SLI új dolog lenne, de mivel már elég régi technológia (még anno a 3DFX kezdte el, ezt vette meg az nvidia szőröstül-bőröstül). Mára szerintem már viszonylag jó az SLI, Crossfire támogatottság, de ennél jobb nem lesz.

Egyébként én is ellenzője vagyok a laptopon gémerkedésnek...

:)

2013. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"pláne nem tudsz berakni még egyet." a gep 2db gt650m videokartyaval rendelkezik. a dvd helyen van a masik. ezert nincs a gepben Optikai meghajto.
2013. ápr. 24. 09:37
 6/6 anonim ***** válasza:
SLI régi dolog és nem is játékokra van.Annélkül is tökéletessen fox tudni maxon játszani,ha gaméra rakod össze a gépedet.Am egy rakás új alaplapot két procival foglalattal adnak ki azokat sem arra csinálták h játszál..Alias nem lesz szükség két procira ahoz h játszani tudjál..Mert elég szomorú világ lenne:Dsenkinek nem érné meg.
2013. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!