Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fura lesz de nekem egy olyan...

Srác701 kérdése:

Fura lesz de nekem egy olyan szimulátorra/modellező programra lenne szüksége amiben lehet szimulálni/modellezni a mágneses tereket. Érdekelne tudna e nekem vki ilyet mondani?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 19:31
 1/2 anonim válasza:

Ha úgy vesszük, akkor a modellező programok, a fizikai tárgyak elkészítésére készültek, a szimulátorok pedig az alap beállított erőkkel dolgoznak, tehát kész programokkal nem hiszem hogy tudsz "dolgozni".

Az ilyen erőket (pl.: Gravitáció/mágneses tér) motrokkal (engine) lehetne megoldani, de ahhoz komoly programozói tudás szükséges. Szóval nem hiszem hogy találsz megfelelő programot erre.

Csak kíváncsiságból, mihez lett volna szükséges egy ilyen program ? :)

2013. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magnet ( [link] ), Magneto ( [link] ), de akár az Elmerrel is lehet próbálkozni, nem tudom van-e benne ilyen ( [link] ).

Az első kettő fizetős, és mivel elég rétegprogramról is van szó, nem olcsók, és nem is túl gyakoriak a neten. Az utolsó egy általános fizikai modellező program (de nem tudom van-e benne mágneses tér), ingyenes.

2013. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!