Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon durván levan lassulva...

Nagyon durván levan lassulva a gépem. Mit csináljak vele? Már megőrülök

Figyelt kérdés
MInden lehetséges hülyeséget letöröltem róla, ami miatt lassú lehet, de mégis ugyanolyan.. egyfolytában homokórázik és már felrobbanok. Állítólag nem nagyon lehet újratelepíteni, mert nincs benne CD meghajtó és ilyen eredeti Windows 7 van rajta (amúgy a gép ASUS notebook/netbook, ha ez számít vmit) de nem értek ezekhez... mit csináljak, hogy jó legyen? Segítsetek, köszi

2013. ápr. 25. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
HDSentinelt engedd rá és nézd meg a winyó kondícióját! Ennek függvényében keress egy igazi szakembert. Már olyan 10 éve nem akadály a windows telepítés optikai meghajtó nélküli gépre, ha van működő USB. Arról nem is beszélve, hogy ha van rajta Recovery partíció, akkor még egyszerűbb.
2013. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

USB bootolási lehetőséget beállítani elsődlegesre, szerezni valakitől egy usb lemez meghajtót és újratenni a windowst úgy ahogy van. A belassulásnak több ezer oka lehet, lehet hogy egy vírust szedtél be amit mostanában mindenki beszed. Még nem tudom a nevét, de van egy újabb fajta amit ha beszed valaki akkor belassítja vagy a gépét vagy egy más programot és azt csak újratelepítéssel lehet teljesen eltüntetni mert még nincs olyan vírusirtó ami leszedi.

A telepítésre visszatérve, ha nem tudsz usb-s lemezmeghajtót szerezni akkor neten töltsd le a qwin 7 usb telepítőt, rárakod egy pendrájvra és csókolom.

2013. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nos, mivel én ebből semmit sem értek, ezért megmutatom a legközelebbi kocka ismerősömnek, aki valószínűleg kiigazodik majd rajta, szóval köszönöm a segítséget :)
2013. ápr. 25. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!