Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer laptopomban a vga drivere...

Acer laptopomban a vga drivereket sehogy sem tudom normálisan feltenni. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Szóval most raktam ujra a windowst, van benne egy integrált vga kártya, és egy ati radeon mobility... már ott felbaszott ez a retek, hogy az auto detectes ati cucc azt irja, hogy a legfrissebb a driver. Persze, szűz windowson... aztán leszedtem az 1 megás telepitő cuccot ehhez a kártyához, az kiirta hogy nem talál hardvert... most leszedtem egy mobility beta catalystot, fel is ment faszán. A max felbontás amit be tudok állitani 1024*768, csodás. Eddig jobbklikknél tudtam váltani a két vga között, most nem tudok, és nem is megy rendesen ez a köcsögség. Valakinek van még ilyen acer gépe, és tud megoldást a problémámra?

2013. ápr. 26. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mégis milyen?

Ilyenkor mondják, hogy az informatikus is egy szakma...

2013. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mit milyen? ha ilyesmid lenne egyből tudnád miről van szó, de ha érdekel acer aspire timelinex 3820tg... és most feltettem egy intel drivert, azóta kép sincs ha elindul a windows.
2013. ápr. 26. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Mire alapozod, hogy az Acernek csak ez az egy gépében van duál VGA?

A honlapon a driverek közül melyiket tetted már fel? Ott nincs semmilyen "auto detectes cucc"

2013. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

...

nem gondolo mhogy csak ebben van, de gondolom mindegyik ugyanúgy működik, ugyanazon az elven. jobbklikknél lehet váltani. amig az alap win7-et állitottam mindig vissza gyári állapotba addig nem volt gond, de most h pendriveról tettem fel uj winchester miatt nem tudom állitani.

2013. ápr. 26. 20:12
 5/5 A kérdező kommentje:

komolyan mindjárt szarrá töröm ezt a retket.

ha felteszem az intel drivrt, amit pl az acer weboldalon is ennek a gépnek a drivereinél linkelnek, akkor elmegy a kép amikro elindul a win7. az fn + f5 gombbal lehet hogy tudnék képernyőt váltani, de az fn gomb sem működik, drivert nem találtam hozzá. az acer alkalmazottak csontjait porrá zúznám, gondolom ezzel is az a cél hogy mindenki minden szarért vigye szervizbe a gépét...

2013. ápr. 26. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!