Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudok bejelentkezni a...

Nem tudok bejelentkezni a Windows 8-ba frissítés után, valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés
Új laptop, alig pár hetes. Windows 8 van rajta. Ma reggel bekapcsoltam, és frissítette a Windowst, aztán tudtam pár percig használni, és lefagyott. Nem tudtam kikapcsolni, semmit sem tudtam vele kezdeni, és siettem el itthonról, szóval benyomta a ctrl+alt+delete kombinációt, de nem volt olyan, hogy leállítás, úgyhogy rámentem a kijelentkezésre, és utána valahogy kikapcsoltam a zárolási képernyőről. Azóta azonban nem tudom bekapcsolni. Fölhozza az elején a zárolási képernyőt, akkor megynyomok valamit vagy kattintok, de nem hozza föl a bejelentkezős képernyőt, kiírja, hogy "Egy pillanat" és aztán megint csak a zárolási képernyőt adja ki, és ez így megy a végtelenségig....

2013. ápr. 27. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Telepítőről bootolsz, és rendszer-visszaállítás -ha nem kapcsoltad ki-, vagy felújítás:

[link]

2013. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincsen telepítőlemezen, alapból rajta volt a gépen, amikor megvettem, csak a telepítés lépéseit kellett elvégezni.
2013. ápr. 27. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!