Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Android telepitéséhez kérnék...

Teti24 kérdése:

Android telepitéséhez kérnék segitséget?

Figyelt kérdés
Android telepitéséhez kérnék segitséget ha valaki ért hozzá. Tipusa huawei ascend y 200. A probléma ROOT-oltam a teló majd szépen lassan töröltem róla mindent az uj recovery megmaradt, de már csak azt tudom behozni mert bekapcsolás után a Huawei Ascend logótol tovább nem megy. Leszedtem a gyári romot de nem tudok semmit telepiteni rá mert konkrétan nem tudom milyen rom-okra lenne még szükségem. A segitségeteket előre is köszönöm.
2013. ápr. 28. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

passz, de inkább keress fel egy fórumot ami kifejezetten a telóddal foglalkozik, itt nem fogsz szerintem ilyenre választ kapni...

[link]

2013. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

próbáld ezt a romot felrakni: [link]


Ha nem sikerül, akkor se bánkódj, amíg recovery van, a telefon él. Google-ban keress rá, hogy Ascend Y200 Cyanogen Mod 7, vagy csak simán, hogy ROM és kiad pár jót

2013. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!