Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen versenyek lesznek az...

Milyen versenyek lesznek az ében informatikából?

Figyelt kérdés
általános iskolából, már voltam egy versenyen de még máshol is ki szeretném próbálni magam.
2013. ápr. 29. 04:49
 1/5 anonim ***** válasza:

nincs olyan h ében informatika...

googlezd be lesz egy csomó:

[link]

2013. ápr. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
biocsi az évben
2013. ápr. 29. 05:17
 3/5 A kérdező kommentje:
*bocsi
2013. ápr. 29. 05:18
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vok.

gondoltam...

de egyszerűbb ha beírod goolgeba. Ill. beszélsz az infó tanároddal hogy mi az amire jelentkezhetsz, ill. az iskola mire támogatja a jelentkezést, a tanárod tudja csak hogy mi az amire fel is tud készíteni...

2013. ápr. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

engem a tanárom különleges gyereknek tart mert egy szót se szólt hozzám és megtanultam a c# nyelvet, bár addig nem hitte el, de bevittem neki egy programot akkor kitűntetett egy 5-ös jeggyel.amikor bekerültem abba a versenybe amiről beszéltem az igazgató úgy örült hogy még igazgatóit is kaptam.szóval a sulimnak mindegy hol versenyezek, mert én vagyok az első a suliból aki ebben a tantárgyban megmutatta tehetségét(nem valami nagy suli vagyunk, falun)

, ráadásul annak is örült hogy mellette 4-5-ös vagyok minden tantárgyból.

2013. ápr. 29. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!