Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Játékkonzolt szeretnék venni,...

Játékkonzolt szeretnék venni, de nem értek hozzá, van olyan itt akinek van ilyene?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, olyan játékkonzolt szeretnék amin nem 1, hanem sok (50,100, vagy több) játék van vegyesen. Ne legyen nagyon gyerekes de ne legyenek fiús játékok rajta, pl nem kell rá memóriajáték meg fifa, de legyen rajta mondjuk márió, sakk meg valamilyen ugrálós játék.


Sok pénzt nem szánnék rá, max 10ezret, de igazából fogalmam sincs milyenek vannak és milyen árban. Valaki felhomályosítana? Milyet érdemes venni?


2009. szept. 27. 20:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem: hordozhatót szeretnék venni amivel akár a buszon is lehet pötyögni.
2009. szept. 27. 20:51
 2/4 anonim válasza:
Hello én konzolboltban dolgozom úgyhogy azthiszem mondhatom hogy értek hozzá valamennyire. jelenleg ami hordozható az a psp de az 30E körül mozog van a nintendo ds hát az is ott körül van. igazábol neked valami nintendo color vagy gameboy advance vagy gameboy advance sp ami szóba jöhet ha még kell segítség írj egy privit.
2009. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Írtam :)
2009. szept. 27. 21:41
 4/4 anonim válasza:
ment az e-mail vissza remélem elküdte a freemail
2009. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!