Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a WoW WOTLK...

Mi lehet a baj a WoW WOTLK (3.3.5) -ben? (Többi lent) Hogy javíthatnám ki a hibát?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy amikor beakarok jelentkezni,akkor ezt írja ki.: "Login server down"

Pedig a realmlist.wtf -t beállítottam sok féle képpen.

(set realmlist heroes-wow.com)-(set realmlist wow.xup.hu)

(set realmlist hu.logon.tauri.hu)

De egyiknél se ment,pedig vannak mindegyik szerverre karakterem...de próbáltam Zaknology 3.3.5-el privi szervert csinálni,és az sikerült,admin felhasználóval és admin jelszóval beengedett....

De csak a privi szerverre enged be...



#hiba #World of Warcraft #World of Warcraft: Wrath of the Lich King #WoW #error #login server down #WoW WOTLK 3.3.5 #World of Warcraft Wrth of The Lich King
2013. máj. 1. 11:01
 1/1 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen hiba a bejelentkezéssel kapcsolatban,lépj ki aztán be a játékba és kész.Nekem ezzel sikerült megoldanom :)
2013. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!