Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon hogyan lehet...

Facebookon hogyan lehet eltüntetni, hogy mennyi ideje voltam fent?

Figyelt kérdés
Ga offline megyek fel akkor is mutatja, hogy hány perce néztem rá, viszont én ezt nem mindenkinél látom. Hogy tudom beállítani, hogy nálam se lássák?

2013. máj. 2. 22:47
 1/5 Emberek ***** válasza:
ezt nem lehet eltüntetni.. illetve azoknál jelenik meg, akik használják a Facebook Messenger-t Androidon, vagy iOS-en.
2013. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A barátnőmnél sokáig csak egy sima telefonjel volt szám nélkül, Android, 3G.

Ezt se lehetett megfejteni, hogy hogy működött, volt hogy egész éjjel rajta volt a jel, volt hogy akkor is, mikor az asztali gépet használta.


Aztán feltelepítette a FB Messengert, azóta vannak számok a telefonjel mellett.

Nem tudok rájönni, hogy mikor nullázódik le (pontosabban csak 1m-re megy vissza) néha meg sima telefonjel van sőt van amikor mobilról bejön a zöld kör.

Az még érthetetlenebb, hogy mikor éppen nekem üzen, tehát használja a Messengert, akkor sem nullázódik, ugyanúgy számol tovább.

Nem tudok rájönni, mit jelent a szám, és mi az az eset, ami miatt újrakezd számolni.

2013. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Cserébe alibit is tud biztosítani, ha azt mutatja, mondjuk, x perce, órája nem voltál fenn, akkor offline módban annyit variálsz, osztasz meg, chatelsz asztali gépről, amennyi akarsz, a számláló meg megy tovább, mintha nem nyúltál volna semmihez...

Csak ne lájkolj, mert azt a percről-percre mutatja, meg ne ossz meg azzal, aki elől tagadnád, hogy gépnél voltál.

2013. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy ha a telefonom csak wifit észlel, de be se léptem sehova, már akkor is jelzi, hogy online vagyok a zöld körrel. Kicsit unom, hogy gépen offline vagyok, hogy ne írjanak rám chaten, de a telefonon nem tudok, így ha net van a telefonomon akkor rám irkálnak.

Viszont van olyan, aki ugyan úgy telefonról van és neki soha nem hoz ki semmit a telefon jel mellett, hogy mennyi ideje volt fent.

2013. máj. 3. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki nem FB Messengerrel van fenn, annak nem jelzi az időt, Sima telefonjel meg akkor van, ha nem FB Messengerrel vagy fenn és 3G-t használsz, nem wifit. Ezek Androidra vonatkoznak, másnál nem tudom hogy van.
2013. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!