Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Realtek ALC262 probléma. Van...

Realtek ALC262 probléma. Van rá gyógyír?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem gépemet és jelenleg WinXP van rajta (SP3).


Van egy Intel 82801HB ICH8 - Realtek ALC262-es hangkártyám és az a problémám, hogy felraktam a Realtek-es drivert hozzá és a következők merültek fel :


A hangot jól veszi fel (mikrofonról) és jól is játssza le.

AZONBAN, nem tudom keverni a Mikrofon és a játék hangjának sávját.


Speciel a Realtek Audio Inputban van ugye Rear Green és Rear Pink. A green a füles, a pink a mikrofon.

Na most amelyiket kiválasztom azt illeti meg a prioritás, de a másikat egyszerűen figyelmen kívül hagyja.


(green esetében a játék hangja normális, de nincs mikrofon | pink esetében mikrofon normális, viszont nagyon sistereg, ha kikapcsolom, illetve a játék hangja abszolút néma)


Ez a probléma eddig nem jött elő, szóval a "szar a mikrofonod, szar a hangkártyád" sablonokat felejtsük el.


Nem lehet valahogy beállítani neki, hogy 2 hangsávot is kezeljen?


Köszönöm a segítséget.


2013. máj. 3. 10:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!