Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megérné játékszerv...

Szerintetek megérné játékszerver-hostingot csinálni?

Figyelt kérdés

Tudom, van már Clans, meg Sunwell, meg 666 másik, de másra gondolok. Volt már több SA:MP, Minecraft, TF2 és CS GO szerverem is, és mindegyik laggos volt/elérhetetlen volt/leállt/mindenkit random ledobott. Egy olyan szerverbérlést szeretnék, ami nem produkál ilyen hibákat, valamint akár több száz slot is lehetne egy-egy szerver, máshol ilyet még nem láttam. Ezen kívűl tárhely, TS3, egyéb üzemelhetne rajtuk. Van 5 millió félretett pénzem amire "nincs szükségem", mert jelenleg kocsi, lakás, minden megvan, ami kell. Ebből beruháznék 1-2-3 szervergépre, majd beadnám mondjuk a BIX szerverterembe, hadd dolgozzanak. Tapasztalt kolléga több is van, ebből egy konkrét céget szeretnék.

Vajon megérné?



2013. máj. 3. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Megérné,de ne úgy jàrj mint Colos22 barátunk. Tudod az ilyen hosztingok után adózni kell
2013. máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért is írtam, hogy céget szeretnék.:) Colos hostolt is?
2013. máj. 12. 03:10
 3/3 anonim ***** válasza:

"mindegyik laggos volt/elérhetetlen volt/leállt/mindenkit random ledobott."

ennek a hibának az oka szinte mindig a hibás config, ennyit nem tudsz, és hostingot szeretnél csinálni? úgy gondoltad, hogy beraksz akár egy 5 millió Ft-os szervergépet, és akkor tied lesz a legjobb hosting?!


"valamint akár több száz slot is lehetne egy-egy szerver"

Counter Strike és Call of Duty szervereknél is van egy limit, 32 vagy 64... szóval akarhatsz te több száz slotot, de az esetleg SAMP és MC-nél sikerül, ami mindenki másnál is van.


TS3 szervereknek külön licence, webadmin. a játékszerverekhez is kell egy profi webadmin.


Azt már nem is kommentelném inkább, hogy "majd beadnám mondjuk a BIX szerverterembe" ...


szóval nem, ilyen szaktudással nem érné meg. :)

2013. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!